Nedaří se vám prodat svůj dům? Vyzkoušejte tyto rychlé tipy pro home staging, abyste přilákali více kupujících než kdy předtím!

Image

Prodej vašeho domu se může zdát jako skličující úkol, ale se správnými tipy na home staging můžete přilákat více kupujících. Objevte rychlé tipy, jak co nejlépe připravit svůj domov a usnadnit prodej!

Odosobněte svůj domov

Klíčovým krokem k přilákání více kupujících je depersonalizovat svůj domov. Potenciální kupci si musí umět představit, že by v daném prostoru žili.

Poté odstraňte rodinné fotografie, dětské kresby a všechny ostatní osobní předměty. Díky tomu, že váš domov bude čistý a bez nepořádku, bude vypadat prostornější a lákavější.

Optimalizujte své osvětlení

Dobré osvětlení může výrazně zlepšit vzhled vašeho domova. Využijte přirozeného světla otevřením závěsů a žaluzií.

Pro oblasti s malým množstvím přirozeného světla trochu přidejte strategická světla. Použijte teplejší tóny pro obytné prostory a chladnější tóny pro pracovní prostory, abyste vytvořili vyváženou a přívětivou atmosféru.

Neutralizujte svou barevnou paletu

Pokud máte rádi svůj jasně červený obývací pokoj, můžete odradit některé potenciální kupce. Ty vybíráš neutrální barvy jako je bílá, šedá nebo béžová na stěny, nábytek a dekorativní prvky.

To umožňuje kupujícím snadno si představte své osobní věci v prostoru.

Postarejte se o důležité místnosti

Pokud máte nedostatek času nebo rozpočtu, zaměřte se na inscenaci nejdůležitějších místností. Ty obvykle zahrnují obývací pokoj, kuchyň a hlavní ložnici. Udělejte je co nejpříjemnější a nejvšestrannější.

Vytvořte příjemný exteriér

Počítají se první dojmy, a to začíná na vnější straně vašeho domova. Ujistěte se, že dvůr je dobře upravený, vstupní dveře jsou příjemné a venkovní nábytek je v dobrém stavu.

Atraktivní exteriér může výrazně zvýšit omezit odvolání vašeho domova.

Aplikujte na smysly

Nakonec nezapomeňte oslovit vaše smysly kupujících. Čerstvý nátěr, čistý domov a příjemná vůně mohou přispět k pozitivnímu zážitku z návštěvy.

Přečtěte si  Chcete odstranit každou skvrnu? Objevte babiččin trik, který stále funguje v pračce!

Zvažte pečení cukroví nebo vaření kávy před návštěvami, abyste vytvořili teplé, příjemné aroma.

  • Home
  • Domov
  • Nedaří se vám prodat svůj dům? Vyzkoušejte tyto rychlé tipy pro home staging, abyste přilákali více kupujících než kdy předtím!