Rekonstrukce bytového jádra

Úvod > Rekonstrukce bytového jádra

#

Rekonstrukci koupelnového jádra řeší nejvíce ti, kteří si pořídili, nebo už nějakou dobu žijí v panelákovém bytě, jehož jádro je stále ještě např. umakartové. Rekonstrukci potřebují zcela jistě z estetických, ale třeba také hygienických nebo bezpečnostních důvodů. Některá koupelnová jádra jsou totiž ve skutečně špatném až dezolátním stavu. Objevují se plísně, hrozí nebezpečí ohledně možného zkratu elektrického vedení atd.

Než s rekonstrukcí začnete

Prvním krokem před realizací samotné rekonstrukce je uvědomit si, jaká má být výsledná podoba koupelny a také neméně podstatná věc, tedy kolik finančních prostředků do rekonstrukce chcete, nebo můžete investovat. Pokud se rozhodnete si koupelnové jádro udělat svépomocí, pak máte možnost využít mnoha návodů, které jsou volně dostupné. V případě, že na jeho realizaci sami netroufáte, rádi vám poradíme a celou rekonstrukci zrealizujeme. Máme přes 20 let zkušenosti ze stovek projektů.

Budete potřebovat stavební povolení?

Na tom, jak obsáhlá rekonstrukce bude, závisí také to, zda budete muset mít stavební povolení. Pokud nechcete, aby Vám tato povinnost vznikla, je potřeba zachovat původní dispozice prostoru a také při výměně stěn zvolit materiál, který bude odpovídat tomu původnímu svojí hmotností. Samozřejmě byste plánovanou rekonstrukci měli vždy předem oznámit SVJ, družstvu, nebo majiteli bytového domu a obyvatelům domu. Měli by být informováni o tom, kdy bude rekonstrukce probíhat, ve kterých dnech i hodinách.

Průměrná doba, která je potřebná k tomuto druhu rekonstrukce, bývá kolem 10 dnů. Vždy ale samozřejmě záleží na tom, o jak velký prostor jde, zda má klient ještě další specifika na přestavbu atd.

Proč zvolit koupelnové studio Plastin
#
Tradice

Jsme na trhu již 24 let
od roku 1992.

#
Tým odborníků

Odborné poradenství
vyškoleného personálu.

#
3 patra inspirace

64 vzorových koupelen
a plocha 450 m2

#
Návrh ZDARMA

3D návrh koupelny vám
zhotovíme zcela zdarma.