Zastavte pomalé vypouštění: 5 kroků k uvolnění ucpané vany.

Image

Představte si sebe pod sprchavoda která pomalu stoupá zaseknutý hle vykládám z Umyvadlo. Pokud se ocitnete v této situaci, nezoufejte!

V tomto článku vás provedu 5 kroky odemknout vypusťte vanu a opravte problém z tento vyprazdňování.

S jednoduchým opravné prostředky Udělej si sámbudete si brzy moci bez problémů užívat relaxační sprchu odvodnění. Jsme připraveni? Zde je to, co dělat.

Existuje jen málo věcí, které jsou méně přitažlivé než čištění odtoku vany, ale hydraulické může to být drahé a časově náročné. Pokud vám obojí chybí, může to být užitečné mít na sobě gumové rukavice e tvář samotný problém.

Najděte viditelné překážky

V mnoha případech je blok může být na povrchu a snadno odstranit. Často jsou viníci vlasy které se hromadí v korek výfuku.

Pokud má vaše vana řetězovou zarážku tradiční, bude snazší přístup k odtoku. U moderních van s integrovanou zátkou však může být nutné zátku odstranit, lepší přístup.

Po odstranění použijte a pochodeň pro kontrolu viditelných překážek. Použijte ditaz kleště o jeden drátěný hák extrahovat všechny bloky.

Použijte vroucí vodu

Za předpokladu, že v nádrži není stojatá voda, je jednoduchou a účinnou metodou nalévání vařící voda ve výfuku.

Horká voda může rozpustit zbytky grasso E mýdlo což mohlo způsobit zablokování. Nalijte asi galon vroucí vody do odpadu a uvidíte, zda voda začne klesat rychleji. V případě potřeby operaci opakujte podruhé.

Použijte čistič odtoků

Před použitím jednoho pístje nezbytné zapojit přeplněný z vany vytvořit potřebné prázdný. Použijte jeden roztrhal mokré, aby se ucpal přepadový otvor.

Poté naplňte vanu několika centimetry vody. Umístěte píst nad odtok a několikrát jím pumpujte nahoru a dolů a sledujte, zda voda nezačne stékat. Opakujte operaci, dokud nebude blok odstraněn.

Přečtěte si  Zásadní chyba ve výzdobě koupelny, kvůli které budete každý den uklízet

Zkuste jedlou sodu a ocet

Další efektivní domácí metodou je použití hydrogenuhličitan sodný E ocet. Nalijte do odpadu šálek jedlé sody a nechte 15 minut působit, poté přidejte šálek bílého octa.

The chemická reakce že výsledky vytváří a pěna silné, které by mohly prolomit blokády a neutralizovat nepříjemné pachy. Jakmile je reakce dokončena, opláchněte vodou.

Poznámka: Pokud máte potrubí v kovu může ocet urychlit koroze. V tomto případě je lepší se této metodě vyhnout.

Investujte do instalatérského hada

Pokud zablokování přetrvává, může být čas použít a instalatérský had. Tento nástroj Je ideální pro dosažení a odstranění překážky nachází se hlouběji v potrubí.

Kovový instalatérský had o délce přibližně 10 stop je snadno použitelný a mimořádně účinný. Prostě to strčte do odpadu a udělejte to točit se jak proniká potrubím, aby odstranil ucpání.

Tyto jednoduché kroky by vám měly pomoci vyřešit většinu případů pomalý odtok nebo zablokováno. Pokud ani po vyzkoušení všech těchto metod voda stále správně neodtéká, možná budete muset zavolat na a profesionální.

  • Home
  • Domov
  • Zastavte pomalé vypouštění: 5 kroků k uvolnění ucpané vany.