Zbavte se ovocných mušek pomocí těchto účinných triků

Image

Jste unaveni z boje s otravné ovocné mušky u vás doma? Nebojte se, jste na správném místě!

V tomto článku najdete triky E účinná rada tyto trvale odstranit nežádoucí hmyz z vašeho casa. Přečtěte si dopředu, abyste zjistili, jak se zbavit ovocné mušky jednou provždy!

Co jsou ovocné mušky?

ovocné mušky neměli by být zaměňováni s běžnými pakomáry, i když se pouhým okem mohou jevit stejně. Oba hmyzy jsou dlouhé asi 1/8 palce. Hlavní rozdíl sídlí v jejich preferované stanoviště.

Zatímco já pakomáry běžné raději se hromadí kolem pokojové rostlinyi ovocné mušky obvykle se nacházejí v okolí nechlazené ovoce a kol hnijící jídlo v odpadkové koše.

Odkud ovocné mušky pocházejí?

ovocné mušky mají a životní cyklus velmi krátký, asi týden, a schopnost položit až 500 vejce. Mohou se rychle proměnit v a problém pro jakékoli casa.

Přitahován voní po zralém ovoci, organická hmota a dokonce od pokojové rostlinyi ovocné mušky jsou dostatečně malé, aby snadno pronikly do vašeho domova.

Nejlepší způsoby, jak zabít ovocné mušky

Jakmile budete mít a problém s ovocnými muškamije jich několik strategie které můžete použít, abyste se jich zbavili. Pojď pasti pro pakomáry zakoupené v obchodě a řešení pro kutilyzde jsou některé možnosti.

Nachystejte pasti na pakomáry

The pasti na pakomáry jsou důležitými kontrolními nástroji, které eliminují nové dospělé, jakmile se objeví.

The pasti na ovocné mouchy k zakoupení v obchodech jsou připraveny k použití a obsahují netoxické návnady. Každý může chytit až 2000 pakomárů a vydrží asi měsíc.

DIY past s octem

Pokud dáváte přednost DIY řešení, jedno past jednoduché a efektivní lze vytvořit s některými předměty pro domácnost. Budete potřebovat jeden prázdná láhev vína o jeden sklenicekus Papír 8×10 palců, lepicí páska E jablečný ocet.

Přečtěte si  Jak se rozloučit s černými skvrnami na vaší terase pomocí pouhých 5 jednoduchých kroků
 • Formulář a kuželová nálevka s kusem papíru a přilepte jej, přičemž na úzkém konci ponechte malý otvor.
 • Vložte trychtýř do jednoho lahev vína o jeden čistá sklenice je to prázdné.
 • Přidejte 1 lžičku jablečného octa jako návnada.
 • Umístěte jeden nebo více z nich pasti na pracovní desky nebo dovnitř vydávat kde já pakomáry jsou vidět častěji. Hmyz se snadno dostane do pasti, ale nebude se moci dostat ven.
 • Po chycen všechny viditelné pakomáryodstraňte je postřikem nebo uvolněním ven.
 • Naplňte ji znovu past Pokud je potřeba.
 • Past s mýdlem

  Se i ovocné mušky odolat předchozím pokusům, můžete zkusit metoda mýdla na nádobí a octem. Smíchejte několik kapek saponát na nádobí ošidit bílý ocet do misky a odkryté položte na povrch. THE pakomáry jakmile přistanou, ponoří se do směsi.

  K přilákání komárů použijte víno nebo pivo

  Vůně víno nebo z zatuchlé pivo může pomoci přilákat a zachytit ovocné mušky. Zkuste vynechat starou láhev obou (s trochou tekutiny), abyste je nalákali pakomáry. Můžete také přidat saponát na nádobí do kapaliny, aby se zvýšila šance na jejich zachycení.

  Použití insekticidů

  Podívejte se pasti nefungují, možná budete chtít použít a specifický insekticid za ovocné mušky. Pozorně si je přečtěte štítky produktů a postupujte podle pokynů do puntíku. Zkontrolujte, zda má produkt a Registrační číslo EPAcož znamená, že byl zkontrolován organizací.

  Zabraňte napadení ovocnými muškami

  Je lepší zabránit vzniku ovocné mušky místo toho, abyste museli jeden smazatzamoření. Zde je několik jednoduchých způsobů, jak tomu zabránit ovocné mušky v casa.

  Odstraňte možná místa rozmnožování

  ovocné mušky rozmnožují se v vlhkém prostředí nebo mokré. Čisté prostory domu jako např dřez a pokojové rostliny ošidit bezchlorové bělidlo (smíchaný s vodou) může pomoci zabránit reprodukci pakomáry.

  Přečtěte si  Organizace a změna velikosti, strategie pro profesionály proti nepořádku

  Vyhněte se pozvání do vašeho domova

  Udržujte okna a dveře těsně zavřené. Pokud chcete otevřít okno, aby dovnitř mohl vzduch, ujistěte se, že ho máte Moskytiéra aby se zabránilo pakomáry vstoupit. Minimalizuje dobu ponechání otevřených dveří, zejména při přepravě potravin.

  Skladujte a čistěte potraviny

  Neodcházej ovoce Ó zralá zelenina vystavený; Uchovávejte je v lednici, dokud se problém nevyřeší. hodit i poškozené výrobky v odpadky a okamžitě je odveďte z domu. Vyhněte se odchodu láhve vína otevřít a ovocné džusy na pracovních deskách.

  Pozor na odpadky a recyklaci

  Jídlo zůstává uvnitř kontejnery na odpadky přitahují i ovocné mušky. Ujistěte se, že si ponecháte kontejnery na odpadky Ahoj recyklační koše zavřete a pravidelně je vyprazdňujte. Před vložením recyklovatelné předměty do zásobník snížit atraktivitu pro i pakomáry.

  • Home
  • Domov
  • Zbavte se ovocných mušek pomocí těchto účinných triků